Duben 2012

Firemní Akce

24. dubna 2012 v 13:17
Firemní akce Produkční agentura, která vyhledává nové tváře. originalita ve všech službách, Doprovodné programy na kulturních a společenských akcích. Individuální přístup se snahou, co nejlépe vyhovět představám klienta.

Další info www.infinite-models.cz

Pro modelky nabízí Modelingová agentura Infinite Models se sídlem v Plzni zajišťování zakázek v oblasti modelingu a hostesingu (prostřednictvím castingů, popřípadě dle přání klienta)

Nabízíme:
Zprostředkování módních přehlídek (se zajištěním modelek a PR)
Hostesing (vhodné hostesky Vám doporučíme dle vašich požadavků)
Doprovodné programy na kulturních a společenských akcích
Make-up firemní akce

Firemní akce, modelky Plzeň a celá ČR

24. dubna 2012 v 13:04
Modelingová agentura INFINITE MODELS se sídlem v Plzni. Produkční agentura, která vyhledává nové tváře. Kreativita ve všech službách, Hostesing (vhodné hostesky Vám doporučíme dle vašich požadavků). Individuální přístup se snahou, co nejlépe vyhovět představám klienta.

Více www.infinite-models.cz

Budoucím modelkám nabízí agentura Infinite Models Plzeň zajišťování zakázek v oblasti modelingu a hostesingu (prostřednictvím castingů, popřípadě dle přání klienta)

Nabízíme:
Módní přehlídky
Hostesing (vhodné hostesky Vám doporučíme dle vašich požadavků)
Zajištění castingů
Make-up akce plzeň

Půjčky bez registru

18. dubna 2012 v 19:25
Peněžní ústavy se standardně přebíjení v tom, jak vysoké požadavky mají na bonitu svých zákazníků, jenž žádají o půjčky. Naproti tomu ale naleznete i půjčky bez registru jde především o nebankovní půjčky. Veškeré půjčky v sobě mají nebezpečí pro poskytovatele i klienta - hlavně klienti můžou jednoduše doplatit na to, že nezváží své síly, pak nastanou exekuce, nebo další problémy. Hodně závažné mohou být ale i postupy některých jedinců a společností, zejména na nebankovním trhu. Jedná se teď o poplatcích předem - proč má smysl jen půjčka bez poplatku předem, si nyní povíme.Občané, nebo firmy, které chtějí provizi předem, se ve většině případů snaží pouze vytáhnout tyto poplatky, které po neschválení půjčky pod nejrůznějšími výmluvami nevracejí (popřípadě zcela přestávají komunikovat a "zmizí"). Především když vyžaduje-li kdokoliv poplatek dopředu, tak je veliká pravděpodobnost, že vám většinou půjčit peníze nemá zájem. Zato půjčky bez registru a poplatku předem fungují na ověřených základech - vypůjčíme si peníze a tyto peníze, samozřejmě navýšené o určitý úrok, pak umořujeme.